Cennik

Zdajemy sobie sprawę, że poszukujecie Państwo na tej stronie informacji dotyczących cen kursów tańca w szkole. Wprowadziliśmy tutaj jednak innowacyjne rozwiązanie, polegające na indywidualnej wycenie. Wszystko bowiem zależy od wielu czynników: ilości i typu zajęć, poziomu zaawansowania, a przede wszystkim – wielkości grupy ćwiczeniowej. Nie chcemy wyzyskiwać naszych klientów.

Badanie znamion Warszawa
http://evimed.com.pl/badanie-znamion/
Zespół najlepszych lekarzy specjalistów.
Przebadaj swoje znamiona.

Zdajemy sobie sprawę, że w grupie czteroosobowej ćwiczy się łatwiej niż w grupie dziesięcioosobowej lub większej. Badanie znamion Warszawa. My natomiast poświęcamy tyle samo czasu. Dlatego też miesięczny karnet na zajęcia może kosztować od 50 do nawet 150 złotych. Rekomendujemy jednak zawsze, by uczęszczać do naszej szkoły przynajmniej od trzech do sześciu miesięcy. Tylko wtedy możemy Państwu zagwarantować, że porządnie nauczymy Was danego tańca.

Można oczywiście przyjść do nas jednorazowo (koszt – 25 zł), tak naprawdę jednak nie można wtedy oczekiwać większych rewolucji w Państwa sposobie tańczenia. Jest to jednak świetny pomysł, by przekonać się do tego, jak przyjemna może być nauka tańca w naszej szkole.

Podobne wpisy